Військово-історичний музей “Жива історія”

Активний та пізнавальний відпочинок у інтерактивному, військово-історичному музеї «Жива історія», що на околиці Львова. Музей «Жива історія» створено Громадською організацією «Товариство пошуку жертв війни «Память». Зібрана впродовж 16 років діяльності незвичайна колекція, яка складається з військових одностроїв, спорядження, озброєння, цивільної та війькової автомобільної, броне-автомобільної техніки, артилерійського озброєння часів Першої і Другої Світових воєн, теперішньої московсько-української війни у 2020 році була перетворена у музей «Жива історія». Все, що у нас є, ви зможете не лише побачити на відстані, але й потримати, покрутити, посидіти, проїхатись, посмакувати, гарно відпочити і дізнатись багато нового з військової історії України, чого не знали до цих пір.

Відвідавши музей «Жива історія», Ви маєте нагоду ознайомитися з музейною виставкою «Україна – 100 років у війні», військово-історичною експозицією «Авто-бронетехніка, озброєння та спорядження військових підрозділів», криївкою УПА і звісно посмакувати смачних страв з «Військової кухні».

Музейна виставка «Україна – 100 років у війні» висвітлює події часів Першої і Другої Світових воєн, Визвольної боротьби, які відбулись на території України у двадцятому сторіччі та московсько-української війни, яка триває з 2014 року. Виставка складається з понад 500 оригінальних експонатів, серед яких фрагменти військових одностроїв, спорядження, озброєння, речей індивідуального побутового призначення, військових відзнак і нагород українських, австрійських, німецьких, польських, російських, угорських вояків в часі бойових дій на території України. Також Вас чекає цікава екскурсія в криївку УПА.

Військово-історична експозиція “Авто-бронетехніка, озброєння та спорядження військових підрозділів” складається з 14 одиниць цивільної та військової автомобільної, броне-автомобільної техніки, артилерійського озброєння часів Першої і Другої Світових воєн. Експозиція розташована на польовій фортифікаційній лінії оборони, де Ви зможете ознайомитись з різними взірцями озброєння, іншого військового спорядження, зробити світлини на стрілецьких позиціях разом з військово-історичними реконструкторами, одягнутими  в односторї різних армій і періодів.

Відвідавши експозицію “Військова кухня”, Ви зможете побачити давній військовий посуд який використовувався вояками різних країн впродовж останніх 100 років. Кухарі в історичних односторях вояків приготують для Вас смачну солдатську їжу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *