Що таке «Гніздо Яструба» і де воно є?!

Гніздо Яструба – це туристична локація, що знаходиться на узліссі на околиці с.Яструбичі поблизу Червонограда. Організатори даного туристичного простору поставили собі за мету зробити власний внесок у виховання нового покоління свідомих українців: тут гості знайомляться з історією/географією граючись, вчаться працювати в команді, виконуючи командоутворюючі завдання та веселі вправи. Кожен квест чи тімбілдинг є тематичним – тобто присвячений якісь події чи темі.

Найпопулярнішими серед туристичних продуктів є:

Квестова гра «Скарби Яструбиного лісу» – орієнтована на вік 7-10 років. Головна тема – ліс: що він нам дає? Що ми йому можемо дати? Чим особливі мешканці лісу та його рослинний світ?

Командоутворюючий квест «Шляхом повстанців» – орієнтований на школярів, віком від 11 років та дорослих. В його основі лежать реальні події, що відбулись в околицях Яструбич в січні 1949 року. Головні ціль – знайти запис останньої розмови повстанців.

Розташування туристичної локації подалі від активних доріг, великого міста та великих інфраструктурних чи промислових об’єктів, робить його комфортним для перебування тут дитячих та шкільних груп, а змістовне наповнення туристичних програм високо оцінюють групи дорослих відвідувачів та батьки школярів.

One thought on “Що таке «Гніздо Яструба» і де воно є?!

  1. Надія says:

    Надзвичайно гарне місце для школярів. Навчання + відпочинок! Мої семикласники сьогодні були дуже задоволені. Дякуємо за ВЕЛИКУ справу, яку ви робите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *