ПРО НАС

Виписка з ЄДР

Туристична агенція «З Бойком» – це тури та екскурсії Україною, авторські маршрути, адаптовані дитячі поїздки, корпоративні виїзди, екскурсійно-відпочинкові тури з виїздом з Червонограда, дитячі дні народження та випускні з початкової школи на виїзді, туристичні походи в гори, організовані з любов’ю до України та людей. Ми використовуємо весь наш досвід та знання, щоби кожна поїздка була особливою та залишила по собі приємні враження, спогади та велике бажання мандрувати ще.

Ми організовуємо шкільні екскурсії та пізнавальні квести.

В рамках діяльності туристичної фірми проводимо цикл мандрівок з метою знайомства наших туристів з маловідомими туристичними об’єктами Червонограда та Червоноградського району.

Запросіть нас до школи – і ми проведемо одну з наших тематичних лекцій для Вашого класу.

«Гніздо Яструба» – наша приватна туристична локація, де ми проводимо для дітей та дорослих квест «Шляхом повстанців», заснований на реальних подіях.

Марія БОЙКО – засновниця та керівник туристичної агенції «З Бойком/Z Boykom», в туризмі з 2008 року, авторка туристичних програм та маршрутів, практикуючий екскурсовод та гірський провідник, туристичний менеджер.

Брала участь у масштабному проекті «Україною на УАЗику» в результаті котрого вийшла книжка про Україну туристичну естонською мовою.

Олеся НІКОЛАЄВА – туристичний менеджер, керівник-супроводжуючий туристичних груп, екскурсовод. Менеджер збірних турів, проводить записи в заплановані поїздки. Куратор груп з виїздом з Червонограда.

Активна мандрівниця, гірський провідник.