Правила

УМОВИ БРОНЮВАННЯ

Варіант 1 – на сайті агенції

  1. Заповнюємо форму бронювання туру на сайті zboykom.com
  2. Оплачуємо тур на картку або готівкою (оскільки туристична компанія «З Бойком» працює в онлайн форматі, то місце зустрічі для здійснення оплати узгоджуйте з Вашим менеджером)
  3. Надсилаєте скріншот чи квитанцію про оплату на робочий вайбер.

Варіант 2 – через робочий вайбер

  1. Для резервування місця в тур надішліть нам на робочий вайбер 093 2468292 або електоронну адресу z.boykom@gmail.com Ваші дані ПІП, повну дату народження та місто/село/населений пункт прописки (тільки назву, без точної адреси) всіх, хто їде в тур – і дорослих, і дітей.
  2. Повна оплата здійснюється на картку або готівкою (оскільки туристична компанія «З Бойком» працює в онлайн форматі, то місце оплати узгоджуйте з Вашим менеджером)

УМОВИ СКАСУВАННЯ ТУРУ (за відмовою туристів)

Оскільки ми працюємо прозоро та офіційно, то всі поступлені на рахунок кошти оподатковуємо.

Якщо ви скасовуєте тур з будь-якої причини за 7 календарних днів до часу виїзду, ми повертаємо оплату в обсязі 90% на Вашу банківську картку.

Якщо Ви відмовляєтесь від поїздки за 6-3 дні до виїзду, ми Вам повертаємо 50% вартості туру.

Якщо туристи скасовують бронювання за 2 і менше днів до виїзду – вартість поїздки не повертається.

Ми повертаємо 90% оплати туру за умови важкої хвороби в тому числі переломи, а також у випадку смерті близької людини.

Ми не повертаємо кошти, якщо у Вас застуда, вірусне захворювання, Covid – 50% оплати переносимо на майбутні Ваші поїздки, а тому вже як забронювали місце в поїздку, – то бережіть себе і рідних – або ж подаруйте мандрівку комусь з друзів і хай поїдуть замість Вас.

УМОВИ СКАСУВАННЯ ТУРУ з ініціативи організатора:

Тур може бути скасований за умови:

  1. якщо не набралась мінімальна кількість учасників поїздки;
  2. якщо виникли форс-мажорні обставини, котрі не дають можливість провести поїздку і організатори не мають на це впливу: погодні умови: ссуви, замети, угарани, інше. (Дощ – це не причина скасування – парасолі та одноразові дощовики доступні в продажі)
  3. МИ ПОВЕРТАЄМО 100% ВАРТОСТІ ТУРУ, ЯКЩО ВІН БУВ СКАСОВАНИЙ З ІНІЦІАТИВИ ОРГАНІЗАТОРА.

Заявки на групові тури для колективів організацій, шкільні екскурсії – приймаємо в телефонному режимі, після проговорення деталей та узгодження можливості бронювання на потрібні Вам дати.

Залишаємо за собою право замінювати туристичні об’єкти на рівноцінні, якщо ті з тої чи іншої причини не можуть нас прийняти і попередили про це менше, як за три дні до початку туру.

Залишаємо за собою право змінювати послідовність відвідування запланованих туристичних об’єктів.

Кожен турист збірних (запланованих) турів отримує інформаційний листок з деталями не пізніше як за 1 добу до початку туру.

***

Ми відповідаємо на Ваші запити та дзвінки з 9 до 19 год. Якщо Ви написали нам після 19 год, менеджер відповість на нього при можливості ввечері, або ж наступного дня в робочий час після 9 ранку.