ТОП-5 ферм, котрі ми відвідуємо в турах “З Бойком”

Еко-ферма «Плай». Це господарство розташоване високо в горах, під старим Верецьким перевалом, в місці, де бере свій початок річка Стрий. Колись в цьому місці проходила головна дорога через Карпати, а сьогодні – це півгодини їзди від основних транспортних шляхів.

Масштабна ферма, на території котрої розводять буйволів, корів голандської породи, кіз-альпійок, овець, а ще свиней і курей (але до них нема доступу), є пасіка та рибне господарство. Це місце вражає своїм масштабом, розмахом, чистотою та продуманістю.

На завершення екскурсії пропонується дегустація сирів з козиного, буйволиного та коров’ячого молока.

Оленяча ферма «Аміла» – найбільша ферма в Україні, де розводять благородних оленів шести кров’яних ліній. Мета – збільшення поголів’я оленів в Україні, зокрема на Поліссі. Окрім розповіді екскурсовода, великою радістю для відвідувачів є годування тварин з рук. За символічні 5 гривень можна отримати повне відерце спеціального корму – суміші зернових. До слова, привозити свій корм заборонено.

Велика доглянута територія, на котрій окрім оленів живуть дикі кабани, муфлони, рись. 

Равликова ферма «Tante snails». За якихось 50 км від Львова і 75 км від Червонограда можна познайомитись з життям равликів, дізнатись чим вони харчуються, як живуть, розмножуються, зимують та відкладають ікру.

Як додаток до екскурсії, на фермі пропонують дегустацію равликів під різними французькими традиційними соусами, адже саме соус надає м’ясу смаку. Приготовлене м’ясо равлика – це цікаво та корисно, адже воно – це практично 100% білок.

Відвідувачі мають можливість провести тут равликові перегони. Як? Поїхали з нами і ми розкажемо.

Козина ферма «Мукко». На території господарства працює ферма та сироварня. Тут на супер сучасній фермі вирощують альпійську породу кіз. До огляду гостям пропонується власне сама ферма, доїльний зал та виробництво сирів. Великою радістю для туристів є так звана «контактна кімната», де в спеціальній загороді живуть козенята з котрими можна поспілкуватись, погладити їх, погодувати та досхочу нафотографуватись.

На завершення – дегустація сирів. Групам школярів пропонуються «молоді сири», а для досвічених туристів як додаток в дегустаційний сет входять витримані сири.

Фермерське органічне господарство «Старий Порицьк». Одна з небагатьох ферм в Україні, що може похвалитись 100% органічною продукцією. Тварини, що живуть тут їдять лиш органічні корми з полів господарства, котрі абсолютно не обробляються добривами. За безконтактною переробкою продукції наглядають спеціально навчені фермери/сировари/обслуговуючий персонал.

На фермі можна посмакувати найсмачнішим та найсвіжішим йогуртом, сметаною, маслом та різними видами сиру, а ще – купити собі продукцію на 40% дешевше, аніж вона продається в еко-магазинах міст.

Тепер вибір за Вами, котру з ферм Ви відвідаєте першою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *